karbon folyo
  Anasayfa | Ürünlerimiz | Müşteri Hizmetleri | Sepetim | SSS | iletişim
3M DI-NOC Karbon Folyo

icon İç alanda 12, dış alanda 4 yıla kadar garantilidir.

icon Çok çeşitli malzemeler üstüne ve üç boyutlu yüzeylere dahi uygulanabilir.

icon Dekorasyona yeni bir boyut getirmiştir.

icon Modern tasarım ve estetik harikasıdır.
icon Suya Dayanıklıdır.

karbon renkler
  3M DI-NOC Karbon Folyo Nedir ?
3M' in reklam ürünleri alanındaki uzmanlığıyla sunduğu 3M DINOC Dekoratif Folyo Serisi, otomobil tutkunları arasında gerçek bir trend haline geldi. Otomobillerine kaporta, bagaj, dikiz aynası, jant ve plastik iç yüzeylerine uygulanan folyolar, doğal görünümlü ahşap, mermer, taş, deri ve süet serilerinden moderne görünümlü metalik serilere kadar 500 farklı desen ve dokuda sunuluyor.

3M DINOC Dekoratif Folyo Serisi' nin son zamanlardaki gözde deseden grubu DINOC Carbon, otomobil severlere yepyeni bir dünyanın kapısını aralıyor. Araçlardaki iç ve dış dekorasyon yeni bir solun getiren DINOC Carbon ürün serisi, otomotbil tutkunlarına araçlarını rahatlıkla kişiselleştirme ve yenileme fırsatı sunarken, gerçek karbon malzemesinin görünüm ve dokusunu ekonomik yoldan otomobillerde uygulama olanağı sağlıyor.

İç dekorasyon alanında kullanım amacı ile 2006 yılında piyasaya sürülen 3M Dekoratif Folyo Serisi, hızlı ve pratik uygulanma özelliği sayesinde tadilat süresini kısaltırken işçilik maliyetlerini de azaltarak, tamirat ve bakım çalışmaları sırasında zamandan tasarruf da sağlıyor. 3M' in kendinden yapışkanlı folyo teknolojisindeki uzmanlığıyla üretilen dekoratif folyolar; su kir, çizilme ve küflenme gibi olumsuz etkenlere karşı 3M garantisini taşıyor.

Anasayfa > 3M KARBON FOLYO
3M KARBON FOLYO
Ürün siparişlerini 0216 326 35 25 nolu numaradan bize ulaşıp verebilirsiniz.
Ürün Açıklaması :

Araçlardaki iç ve dış dekorasyon yeni bir solun getiren DINOC Carbon ürün serisi, otomotbil tutkunlarına araçlarını rahatlıkla kişiselleştirme ve yenileme fırsatı sunarken, gerçek karbon malzemesinin görünüm ve dokusunu ekonomik yoldan otomobillerde uygulama olanağı sağlıyor.


Karbon kaplamada yeni nesi çözüm !!!
50 yıl önce Japonya'da üretilmiştir.
Çok farklı renk ve desen seçeneklerine sahip kendinden yapışkanlı folyo serisidir.
Hafif ve ince kaplama malzemesi konseptindedir.
Duvar Kağıdından farkı ve en önemli özelliği 3 boyutlu form alabilmesidir.Isı tabancası ile genleştirip top formunda bile kaplanabilir.
DI-NOC Folyo natürel görünümlü ahşap, mermer, taş, deri, süet serilerinden modern görünümlü metalik serilere kadar sınırsız tasarım seçenekleri sunar.
Özellikle yeniden dekorasyon ihtiyacı ortaya çıktığında, yenileme, bakım ve tamirat çalışmalarında maliyet ve zaman tasarrufu sağlar
DI-NOC ürün gamında yer alan 21 faklı ürün grubu ile geleneksel görünümlü desenlerden modern görünümlü desenlere kadar yaklaşık 500 farklı desen seçeneği sunmaktadır. Her ürün grubu farklı bir görünüm, yapı ve dokuya sahip en zor yüzeylere bile uygulanabilecek teknik yapıda üretilmiştir.
Hem iç hem dış alan dekorasyonunda kullanılabilen ürün grupları mevcuttur.
İç alanda 12, dış alanda 4 yıla kadar garantilidir.
Çok çeşitli malzemeler üstüne ve üç boyutlu yüzeylere dahi uygulanabilir.
Dekorasyona yeni bir boyut getirmiştir.
Modern tasarım ve estetik harikasıdır.
AYNI ZAMANDA ARAÇ SEKTÖRÜNDE İNANILMAZ BİR GELİŞME GÖSTERMİŞ VE ARAÇLARIN DEKORASYONUNDA KULLANILAN EN ŞIK ÜRÜNLERDEN BİRİ OLMAYI BAŞARMIŞTIR...
DI-NOC otomobillerin dış ve iç panellerini dekore etmek amacı ile 50 YIL ÖNCE tasarlanmıştır, bu sebeple açık hava koşulları, aşınma ve yırtılmaya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Güneş ve sudan etkilenmez.Günümüzde yapı sektöründeki tasarımcıların vazgeçilmezleri arasına giren DI-NOC bu özellikleri ile yapı sektörünün yanında araç kaplamalarına yeni bir soluk getirmekte, farklı bir bakış açısı yaratmaktadır.
Araçlarınızda metalik, karbon, deri gibi görüntüler sağlanabilir istediğiniz yuvarlak formlu olan yüzeylerde kolayca yapıştırabilirsiniz .
DI-NOC Folyo Serisi eşsiz 3M Comply Teknolojisi Sistemine Sahiptir. Yapışkanın alt yüzeyinde yer alan hava kanalcıkları, hava çıkışını ve böylece folyonun yüzeye daha kolay ve hızlı uygulanmasını ve hava kabarcığı kalmamasını sağlar.Kendiniz de kolayca uygulayabilirsiniz.

karbon renkler

© 2010 Batu Turizm Otelcilik İth. İhr. İnş. Taahhüt ve Sanayi - Tel : +9 0 216 326 35 25 - Fax : +9 0 216 326 22 25
Tasarım ve Kodlama GORAL