karbon folyo
  Anasayfa | Ürünlerimiz | Müşteri Hizmetleri | Sepetim | SSS | iletişim
3M DI-NOC Karbon Folyo

icon İç alanda 12, dış alanda 4 yıla kadar garantilidir.

icon Çok çeşitli malzemeler üstüne ve üç boyutlu yüzeylere dahi uygulanabilir.

icon Dekorasyona yeni bir boyut getirmiştir.

icon Modern tasarım ve estetik harikasıdır.
icon Suya Dayanıklıdır.

karbon renkler
  3M DI-NOC Karbon Folyo Nedir ?
3M' in reklam ürünleri alanındaki uzmanlığıyla sunduğu 3M DINOC Dekoratif Folyo Serisi, otomobil tutkunları arasında gerçek bir trend haline geldi. Otomobillerine kaporta, bagaj, dikiz aynası, jant ve plastik iç yüzeylerine uygulanan folyolar, doğal görünümlü ahşap, mermer, taş, deri ve süet serilerinden moderne görünümlü metalik serilere kadar 500 farklı desen ve dokuda sunuluyor.

3M DINOC Dekoratif Folyo Serisi' nin son zamanlardaki gözde deseden grubu DINOC Carbon, otomobil severlere yepyeni bir dünyanın kapısını aralıyor. Araçlardaki iç ve dış dekorasyon yeni bir solun getiren DINOC Carbon ürün serisi, otomotbil tutkunlarına araçlarını rahatlıkla kişiselleştirme ve yenileme fırsatı sunarken, gerçek karbon malzemesinin görünüm ve dokusunu ekonomik yoldan otomobillerde uygulama olanağı sağlıyor.

İç dekorasyon alanında kullanım amacı ile 2006 yılında piyasaya sürülen 3M Dekoratif Folyo Serisi, hızlı ve pratik uygulanma özelliği sayesinde tadilat süresini kısaltırken işçilik maliyetlerini de azaltarak, tamirat ve bakım çalışmaları sırasında zamandan tasarruf da sağlıyor. 3M' in kendinden yapışkanlı folyo teknolojisindeki uzmanlığıyla üretilen dekoratif folyolar; su kir, çizilme ve küflenme gibi olumsuz etkenlere karşı 3M garantisini taşıyor.

Firma : BATU Turizm Otelcilik İthalat İhracat İnşaat Taahhüt ve Sanayi - Göral Ünal
Adres : Hasanpaşa Uzunçayır Yolu Cad. Konak İş Merkezi A Blok No:30 Dükkan:3 ( Salı Pazarı 2. Kapı Karşısı ) Kadıköy / İstanbul
Tel : +90.216) 326 35 25
Fax : (+90.216) 326 22 25
e-mail : info@batucamfilmi.com


@Hotmail.com @msn.com @yahoo.com servislerinin kullandıkları bazı özel filtrelerin, sürekli değişmesi yüzünden mesajlarınıza gönderdiğimiz cevaplar Junk, Bulk klasörlerine düşebilmektedir.
İLETİŞİM FORMU
Ad Soyad : 
Tel : 
E-mail : 
Mesaj : 
 
 

© 2010 Batu Turizm Otelcilik İth. İhr. İnş. Taahhüt ve Sanayi - Tel : +9 0 216 326 35 25 - Fax : +9 0 216 326 22 25
Tasarım ve Kodlama GORAL